Eymencompany

Şirketimiz Eymen Dek.Ulus.Nak.Teks.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. ünvanı altında 2015 yılında Gaziantep ilinde faaliyete geçmiştir.

Kuruluşundaki hedef ihracat alanında ülkemizdeki üretilen ürünleri dünya piyasasına tanıtmak ve pazarlamaktır. Ülkelerin ihtiyaç duyduğu Plastik ev gereçleri, Bahçe mobilyaları, Temizlik ev ürünleri, Metal ev gereçleri, Ahşap ve metal mobilyalar, Ahşap ve çelik kapılar başta olmak üzere birçok ürün çeşitlerini yurt dışına ihracat yapmakla ülke ekonomisine destek ve katkı sağlamanın, ülkemiz kalitesinin dünyanın dört bir tarafına ulaşmasını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz ile müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, bu ihtiyaçları karşılayacak ürünleri piyasadan tedarik ederek müşterilerimize teslimatını sağlamaktayız.
Tasarlanan ürünlerin kalitesini önemseyerek kaliteli ürün ve en uygun fiyat araştırması yaparak müşterilerimize makul fiyat ile kaliteli ürünler göndermeye özen gösteriyoruz. Piyasada firmamızın verdiği güvenden mutluluk duyuyoruz. Şirketimizi gelecek adına daha kurumsal ve daha kapsamlı bir konuma getirmek için çalışmalarımıza yılmadan devam edip sizlerin isteklerinizi karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Main Menu